WlatcyMoch Lineage2 Clan

WlatcyMoch Lineage2 Clan


#1 2009-06-29 16:29:04

M3lo

Administrator

7048956
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 11
Punktów :   

Podanie-wzór

Klan opierać bedzie sie głównie na osobach które się znają jak i również graczach z którymi sie poznaliśmy na innych servach.
Do tego rekrutujemy graczy, Wszystko zależy od Ciebie , napisz podanie a my je rozpatrzymy .

Poniżej przedstawiam wzór podania do naszego klanu , oczywiście gracze tylko + 18 lat.

Siemanko , jestem Mateusz  mam 19 lat pochodze z Kalisza, miasto w poludniowej Wielkopolsce.
W tym roku skończyłem Liceum Ogólnokształcące na profilu historia-wos-angielski.Planuję iśc na studia
AWF lub może Zawodowe Wojsko.Ale co będzie to się okaże.Mam nadzieje że gdzieś się dostane.
Bez szkoły potem to jak bez L2 teraz Wkońcu to będzie moja przyszłość.

Zainteresowania:
Interesuję sie głównie sportem , mam styczność z piłka nożna od dzieciństwa , do tego rekreacyjnie siatkówka ,
ponieważ coś w zime trzeba robic . Do tego kuchnia - bardzo ciekawe zajęcie no i oczywiście MMORPG.
Przygode z Lineage 2 zacząłem 2 lata temu.Moj pierwszy serv to był eXistence. Było to C4 , wtedy uczyłem się grać.
Potem grałem na serverach Azarath x15 ( Ovelord +76 SOG klan ) Reloaded  x15 (SH + 78/HE +70 random)L2 INC
(HE +76 random) oraz rożne HR servy. Aktualnie gram na eXistence spoilem 2 profa 43 lvl.


W grze spędzam dziennie minimum 5 godzin , ale teraz to siedze po okolo 8+ i wiecej.
Korzystam z TS-a , jestem na siegach, wyprawach na RB , mass pvp .
Zapoznałem się z regulaminem i go w pełni akceptuję.



Numer kontaktowy gg: 7048956
Nick: M3lo-spoil

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.awaken.pun.pl www.forum-e-klasa.pun.pl www.naruto-senpuu.pun.pl www.motoklubkonin.pun.pl www.westinfo.pun.pl